O firmie

Anna Grabarczyk
WŁAŚCICIELKA, MAGISTER INŻYNIER OPTYKI, OPTOMETRYSTKA, ARTYSTYCZNA DUSZA
Optyką i optyką okularową interesuję się od 2004 roku. Wszystko zaczęło się podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej. Później przyszły kolejne doświadczenia zawodowe i fascynująca praca w branży optycznej. Obecnie realizuję życiowy challenge - prowadzenie własnej firmy i wychowywanie dwójki dzieci + kota.
Osobiście dbam o dostępność najładniejszych, różnorodnych modeli okularów w optyku. „Za rękę” przeprowadzę każdego pacjenta przez procedurę badania, doboru i zakupu okularów.
REKOMENDACJE
"Świetny wybór oprawek. Jestem pełen podziwu wobec kompetencji obsługi. Z czystym sumieniem polecił bym salon każdemu kto oczekuje kompleksowej obsługi i szerokiego wyboru opraw."
Bartek Walukiewicz
"Super miejsce będące dobrą alternatywa dla wszystkich sieciowek. Świetne podejście do klienta i naprawdę fachowe doradctwo, szeroki wybor oprawek w dobrej cenie:) Polecam!"
Justyna Bielska
"Przemiła obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Tutaj nie musisz bać się, że zostaniesz źle obsłużony albo, że ktoś będzie chciał Ci sprzedać niepasujące okulary za wszelką cenę. Od razu widać, że Pani optyk jest fachowcem i bardzo dobrze zna się na tym co robi."
Adam Pachu

ZAUFAJ MI, JESTEM PROFESJONALISTKĄ.